Koolitajad

Robert Randma

Robert Randma

MSc Psühholoogia (Leicester University, UK)

3-aastane Somatic Experiencing väljaõpe (TBC veebruar 2025, prof. Sangkasaad, R., Pinto, L., Gomes, S.)

Bodynamic Foundation (TBC 2024, prof. Ditte Marcher)

3,5-aastane kehapsühhoteraapia õpe (prof. Gerken, S.)

3-aastane eklektiliste teraapiakäsitluste õpe (juhendaja Biechonski, J.)

Eesti kehapsühhoteraapia assotsiatsiooni SOMA asutajaliige ja juht (www.kehapsuhhoteraapia.ee)

EABP poolt akrediteeritud kehapsühhoterapeut (www.eabp.org)

BPTI asutaja ja looja

Robert Randma on kehapsühhoteraapia kursusi läbi viinud Eestis alates 2018. aastast. Erapraksise avas 2014. aastal. Hulganisti täiendkoolitusi läbinud Berliinis ja Tallinnas ja viinud aastaid läbi täiendkoolitusi kehapsühhoterapeutidele. Kombineerides erinevaid kehapsühhoteraapia lähenemisi, psühholoogilisi uuringuid ning eklektilisi psühhoteraapia võtteid, ehitab Robert üles omanäolist lähenemist kehapsühhoteraapia individuaal- ning grupitööle laiemalt. Roberti töö on tugevalt maandatud asjakohases kirjanduses ning uurimustes ja toetub struktuursele käsitlusele, mis aitab luua fokusseeritust ja konkreetsust. Samal ajal tasakaalustab Robert struktuursust psühhoteraapiliste simulatsioonide loomisega, mis toob tema käsitlusse palju loomingulisust ja mänguruumi. Nii integreerib Robert osade teraapia, Somatic Experiencing’i võtted, konstellatsiooni ja psühhodraama kehapsühhoteraapia alustele ning teooriale. Robertil on 10-aastane õpetamis-, nõustamis- ja supervisioonikogemus.

Brenda Randroo (Deva Lokita)

Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse sertifitseeritud meditatsiooniõpetaja. Ta juhendab meditatiivseid teraapiaid ja meditatsioone nii rahvusvahelises keskuses Indias kui ka Eestis alates 2014. aastast. Brenda koolitab välja meditatsioonijuhte ning on Eestis Osho Meditatsioonikeskuse üks rajajatest. Ta on ka Kobido Jaapani Näomassaazi ekspert ning enesehüpnoosi treener.

BPTI’s juhib Brenda nädalast Osho dünaamilise meditatsiooni praktikat, mis leiab aset teisel õppeaastal seeshoidva struktuuri süvaõppes.

Brenda Randroo