4-aastane kursus: II aasta (alates mai 2024)

825 1500 

Õppetöö algab mais 2024 ning leiab täies ulatuses aset füüsilises ruumis. Lisaks leiavad aset Zoom kohtumised, mis toetavad terapeutiliste tehnikate õpet.

Teise aasta läbimiseks tuleb läbida kõik 6 õppemoodulit. Moodulid on 2-päevased ning viimane moodul toimub mai kuus. Lisaks 2-päevastele moodulitele on osalejad kutsutud osalema nädala pikkuses dünaamilise meditatsiooni praktikas, mida rakendatakse osana seeshoidva struktuuri õppest.

Kursuse eest tasumine:

Selleks, et kursuse eest tasumine oleks võimalikult paindlik, oleme loonud võimaluse soetada kas 32-nädalane periood korraga või osta eraldi kaks 16-nädalast perioodi.

Pakume Montonio vahendusel ka järelmaksu ning ostusumma kolmeks osaks jaotamise võimalust.

NB! Kirjuta kassas lisainfo lahtrisse kindlasti paari lausega endast ning sellest, miks soovid kursusega liituda!

Tootekood: -

Toote kirjeldus

Teine aasta

Teine aasta keskendub kehapsühhoteraapia simulatsioonide loomisele ning kehatunnetuse arendamisele. Kui esimese aasta õpe lõppes terapeutiliste eesmärkidega, siis teine aasta alustab terapeutilistest eesmärkidest ning keskendub nende ellu kutsumisele terapeutilises keskkonnas.

Selle õppe raames õpid kehapsühhoteraapia eetikat, tundma kehalisi reaktsioone, looma simulatsioone, kliendi terapeutilist protsessi juhtima. Omandad ridamisi praktilisi oskusi, mida teraapia kabinetis kasutada.

Suur osa õppest keskendub simulatsioonide loomele ning kehapsühhoteraapia võtete õppele. Pärast iga moodulit kohtume korra Zoomi platvormis, et arutada kerkinud küsimusi ja probleeme.

Loe kursusest lähemalt SIIT ja SIIT.

Lisainfo

Ostetav periood

Kogu periood: 6 seminari, Pool perioodi: 3 seminari