4-aastane kursus: I aasta (sügis 2024)

800 1440 

Kursus kestab 32 nädalat – septembrist maini.
Iganädalase Zoomi 2-tunnise kohtumise käigus saad põhjaliku ülevaate kehapsühhoteraapia alustaladest ning struktuuridest. Õpe toimub 14-liikmelistes gruppides ning lisaks kohtumistele veebis oled oodatud kodus praktiseerima erinevaid kehapsühhoteraapia harjutusi, mida tutvustame ning arutame õppe jooksul.

Septembrist 2024 saab loodud kaks gruppi, millest saad valida Sulle sobiva: Teisipäeviti kell 16:00 või kolmapäeviti kell 18:00. NB! Mõlemad grupid on välja müüdud.

Kursuse eest tasumine:

Selleks, et kursuse eest tasumine oleks võimalikult paindlik, oleme loonud võimaluse soetada kas 32-nädalane periood korraga või osta eraldi kaks 16-nädalast perioodi.

Pakume Montonio vahendusel ka järelmaksu ning ostusumma kolmeks osaks jaotamise võimalust.

NB! Kirjuta kassas lisainfo lahtrisse kindlasti paari lausega endast ning sellest, miks soovid kursusega liituda!

Tootekood: -

Toote kirjeldus

Esimene aasta

  • Annab ülevaate kehapsühhoteraapia ajaloost ning käsitlusest indiviidile, kui holistilisele olendile, keda käsitletakse kehapsühhoteraapia kontekstis psühhodünaamiliselt.
  • Tutvustab kehapsühhoteraapia vaatenurka inimkogemusele tuues täienduseks vaatenurki ego psühholoogiast, objekti-suhete teooriast, arengupsühholoogiast, gestalt-teraapiast, kognitiiv-käitumuslikust teraapiast, uitnärvi teooriast, ärksameelsusest, kiindumusteooriast ning erinevatest enesekaastunde praktikatest (MSC, CFT).
  • Annab detailse ülevaate kehapsühhoteraapia struktuuridest, nende kujunemisloost, ilmnemisest inimese elus indiviidina ja inimsuhete kontekstist vaadatuna. Iga struktuuri ülevaade lõppeb sissevaatega terapeutilistesse eesmärkidesse, mis annab detailse ülevaate sammudest, millele isik peaks keskenduma eneseavastuse, enesearengu ja tervenemise teel.
  • Annab iga struktuuri õppega erinevaid kehapsühhoteraapilisi harjutusi, mida osaleja on oodatud kodus praktiseerima.
  • Osaleja õpib kehapsühhoteraapia struktuure ära tundma ning kasutama ja selle kinnistamiseks on kursuse raames ellu kutsutud ka paaristööd.
  • Annab ülevaate ego funktsioneerimisest, ego kaitsetest ning aitab aru saada tervenemise etappidest.
  • Kutsub isikut rännakule oma sisemaailmas, sest iga kohtumise käigus uurime teatud aspekti osaleja elust. See tähendab, et kursus eeldab isiklikku siseprotsessi ja sellega seonduvaid jagamisi.
  • Kutsub isikut ruumi looma nii enese haavatavusele, kui ka teiste grupiliikmete elukogemuse austamisele ja mõistmisele.
  • Õppeprotsess toetub teooria õpetamisele grupiliikmete isikliku kogemuse pinnal, see tähendab, et teooriat rakendatakse ja õpetatakse otseselt grupitöö käigus.

Loe kursusest lähemalt SIIT ja SIIT.

Lisainfo

Ostetav periood

16 nädalat, 32 nädalat