Seminar: Sissejuhatus kehapsühho­teraapiasse 15. – 16. märts, 2025

200 

Kahepäevane kehapsühhoteraapia seminar “Kehatöö ja emotsioonid” leiab aset 11. korda. Seekord juba uuendatud formaadis. Toimub läbi teooria ja praktika.
Seminarile on eelkõige oodatud terapeudid, nõustajad ja kõik need, kes töötavad inimestega või ka osalejad enesearengu soovil.

Oled südamest oodatud!

Laupäev: 10:00 – 18:00
Pühapäev 10:00 – 18:00

Mõlemal päeval lõunapaus 1,5 h

Nõmme majas, Valdeku 13, Tallinnas.

Seminari soodushind 200 euro kehtib 31. augustini 2024.

Toote kirjeldus

Kehapsühho­teraapia keskseks teemaks on arengutraumadest, šokitraumadest ja närvisüsteemi düsregulatsioonist pärit murekohad. Keskseks teemaks on kehateadlikkus ja võime lõdvestunult olukordades kohale jääda, hallata emotsionaalset laengut, tuua lõpetatusse impulsse, treenida närvisüsteemi jms.
Pingestatud olukorras, olgu see suhtes partneriga, lastega, kriisiolukorras, seksuaalsuses või muudes elulistes hetkedes, võime kohata kohmetust, kokkutõmbumisi, ebakindlust, ärevust jms. See viitab ebamugavustundele ja läbi töötamata emotsionaalsetele seisunditele, mis tulenevad meie möödunud elukogemusest ja sõnumitest, mida oleme välismaailmalt saanud. Sõnumi andjaks võisid olla meie vanemad lapseeas, sõbrad või sotsiaalsed normid, mida oleme oma uskumus süsteemi vastu võtnud näilise tõena ja mille ootuseid igapäevaelus püüame täita. Keha kaudu terapeutilisi võtteid kasutades saame selliste seisunditega taasühenduse luua ja sinna kogunenud emotsionaalseid pingeid väljendada. Nii loome pinnase lõdvestunumale elule ja võimele elada hetkes kohale jäädes. Lõdvestunud olek toob kaasa positiivsema ja elujaatavama enesetunde ning võime oma igapäevaelu ja selles aset leidvat nautida.